Časopis AUTO7 předplatné

AUTO7

Cena na stánku 39.9 Kč
Ušetříte až 31 %
Vychází měsíčně
12 čísel za rok
Časopis AUTO7 se na českém trhu profiluje jako vysoce kompetentní, spotřebitelsky orientovaný automobilový časopis, který svou vysokou informační hodnotou ... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Elektronické předplatné
Doručováno do PC, tabletu, mobilu...            
Dárkový pozkaz
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
379
Na stáncích:
479 Kč
Ušetříte:
21 %
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
479
Old Smuggler v hodnotě 289 Kč

Old Smuggler v hodnotě 289 Kč

Old Smuggler Whisky 0,7 l je historicky unikátní míchaná whisky za skvělou cenu. Whisky, jejiž historie se datuje zpět až do roku 1835, je směsí 40 whisek ze Skotské vysočiny, z nížin ostrova Islay, které se míchají podle někdejšího tajného receptu místních pašeráků. Předplatitel objednávkou stvrzuje dosažení plnoletosti 18 let. Platí pro nové předplatitele a při zahájení předplatného od následujícího čísla. Dárek v hodnotě 289 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 19.
Dvouleté předplatné: 24 čísel
Naše cena:
689
Na stáncích:
958 Kč
Ušetříte:
28 %
Cafissimo Pure Black v hodnotě 2 499 Kč

Cafissimo Pure Black v hodnotě 2 499 Kč

Kapslový kávovar Tchibo Cafissimo Pure Black Unikátní systém 3 tlaků pro přípravu lahodného espressa, caffè crema, překapávané kávy nebo čaje pouhým stisknutím tlačítka. Platí pro nové předplatitele a při zahájení předplatného od následujícího čísla. Dárek v hodnotě 2499 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 25. 6. 19.
Roční předplatné: 12 čísel
studentské ISIC, ITIC, ALIVE
Naše cena:
265
Na stáncích:
479 Kč
Ušetříte:
45 %
Pololetní předplatné: 12 čísel
Naše cena:
330
Na stáncích:
479 Kč
Ušetříte:
31 %
Čtvrtletní předplatné: 6 čísel
Naše cena:
165
Na stáncích:
239 Kč
Ušetříte:
31 %
Kupte balíček 1+1 a ušetřete 29%
AUTO7
auto motor a sport
AUTO7 (12 č.) + auto motor a sport (12 č.)
Naše cena:
1 075 Kč
Na stáncích:
1 523 Kč
Ušetříte:
29 %

Studentské předplatné

Pro využití slevy na karty ISIC/ALIVE/ITIC je nutné do poznámky objednávky uvést typ platné karty a její číslo. V případě, že kartu předplatitel nevlastní nebo neuvede v poznámce objednávky či dodatečně typ a číslo karty, nebude možné slevu uplatnit.

Dárek k předplatnému

Dárky, pokud jsou v nabídce, platí pouze pro nové předplatitele, tj. na uvedenou doručovací adresu nesmí být posledních 12 měsíců doručován objednávaný titul, do vyčerpání zásob, na území ČR a při zahájení předplatného od následujícího čísla.
Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz

Co je to elektronické předplatné? Objednaný časopis můžete číst ve svém mobilu, tabletu anebo počítači, a to i offline. Součástí elektronickeho předplatného není tištěná podoba časopisu.

Časopis po zaplacení zůstává ve vaší elektronické knihovně a můžete si jej kdykoli znovu přečíst. 
Více informací naleznete v Často kladených dotazech.

Aplikace pro e-předplatné jsou dostupné pro tyto zařízení:
iPad/iPhone/iPod
Android
Mac a PC
Windows Phone (od verze 8)

O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu AUTO7

Časopis AUTO7 se na českém trhu profiluje jako vysoce kompetentní, spotřebitelsky orientovaný automobilový časopis, který svou vysokou informační hodnotou pomáhá čtenářům v orientaci na trhu automobilů, příslušenství a ostatních produktů či služeb. Časopis má velmi moderní design, který vyhovuje současnému čtenáři, jenž nehledá u časopisu pouze zábavu, ale je ve fázi výběru konkrétního produktu. Součástí AUTO7 jsou také rubriky, jako testování novinek čtenáři a tipy na výlet.
Aktuální číslo: 26. 3. 2019
Příští číslo: 1. 5. 2019
Kategorie: Auto a Moto
Periodicita: měsíc
Vydavatelství: Mladá fronta, a. s.
Šéfredaktor: Michal Štengl
E-mail: mf@mf.cz
Web: www.autopruvodce.cz
Běžná cena: 39.9 Kč / vydání
Počet stran: 100
Formát: 215 x 280 mm, vazba V2
Prům. náklad: 22 000 kusů
Rok vzniku: 2004

Předplatné časopisu AUTO7

Po sloučení časopisů Auto7 a Autohit zůstal na českém trhu motoristický měsíčník s názvem AUTO7.

Vydavatelem tohoto časopisu je společnost Mladá fronta, a. s., která se na českém trhu vyskytuje od roku 1945. 

Časopis AUTO7 se zaměřuje na čtenáře, kteří hledají uživatelské informace, praktické rady a užitečné tipy při výběru nového auta, před jeho koupí a také během provozu. Předplatné časopisu pomáhá svým čtenářům v orientaci na trhu automobilů, obsahuje informace o příslušenství a ostatních produktech či službách. Dále nabízí témata jako novinky, technika, reportáže, sport, bazar a mnoho dalších zajímavých témat. Součástí jsou i rubriky jako například testování novinek čtenáři nebo tipy na výlet.

Díky předplatnému tohoto úspěšného spotřebitelského magazínu o automobilech získáte přísun kvalitních a hodnotných informací, a také můžete pravidelně soutěžit o zajímavé ceny.

Doporučujeme dále i jiné časopisy, například časopisy pro ženy - předplatné Rozmarýna, předplatné Receptář nebo vedle něj i předplatné Zahrádkář. Minout byste neměli ani Předplatné Gurmet nebo předplatné F.O.O.D. - respektive předplatné Food.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu AUTO7: 56%

Uživatelské komentáře

David Fochler, Magaziny.cz
20. 05. 15
Dobrý den, pane Jílku, jsme rádi, že se Vám časopis Auto7 líbí a jste jeho pravidelným čtenářem. Zároveň děkujeme za zpětnou vazbu. Zde se jedná o krátkou zmínku o voze vystaveném v retro muzeu renovovaných vozidel, jelikož nejsme tvůrci obsahu a kompetentní konkrétní odpovědi, byl Váš příspěvek předán redakci časopisu.
Pavel Jílek (anonym)
05. 05. 15
hodnocení Dobrý den, Váš časopis se mi líbí, začal jsem si jej kupovat po "zániku" Autohitu a kupuji si jej stále. jediné, co mi vadí, jsou dosti časté nepřesnosti, které uvádíte, i když třeba nevědomky. Jako fanouška Trabantů mě dostal článek z A7 vydání 8/15 z včerejšího dne, kde paní Eva Srpová ve článku Přehlídka východu píše, že je zde vystaven i " Trabant 1.1 s motorem VW a kovovou karoserií namísto duroplastové". Toto je zcela zavádějící informace, karoserie má, pochopitelně, určité změny proti T 601, ale všechny povrchové díly, s výjimkou přední kapoty, zůstaly duroplastové. Proto bych poprosil, pozor na takovéto překlepy, potom člověk může mít pochybnosti i o správných informacích. Děkuji za pochopení a přeji Vám hodně úspěchů do další práce.
Romana Barošová
01. 01. 14
hodnocení dobrý den,měli jsme zájem opředplatné časopisu autohit,který už samostatně není,když bych si zaplatila předplatné auto7,je kněmu i nějaký dárek,který nabízel i autohit,nebo nikoliv děkuji barošová
jiří Kolářová
09. 01. 12
předplatné časopisu Auto7číslo kuponu 87 4154 8670 zasílejte na adresu jiří kolář ještědská 374/21 liberec 7 46007 tel.602411081
Váš komentář

E-mail do redakce časopisu AUTO7

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
12 čísel: 479 Kč 598.8 Kč 20% ušetříte
6 čísel: 546 Kč 599.4 Kč 9% ušetříte
10 čísel: 810 Kč 990 Kč 18% ušetříte
26 čísel: 360 Kč 494 Kč 27% ušetříte
Přehled časopisů